Крим під Російською окупацією 3775 день
Вся Україна у вогні 850 день
  АРХІВ ЦЕ ВАШЕ ПРАВО Хто з ВПО має право на щомісячну адресну грошову допомогу

Хто з ВПО має право на щомісячну адресну грошову допомогу

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області разом з редакцією радіо «Куреш» готують цикл правопросвітницьких програм для внутрішньо переміщених осіб під назвою «ЦЕ ВАШЕ ПРАВО».

   Сьогодні ми роз'яснемо, хто з внутрішньо переміщених осіб має право на щомісячну адресну грошову допомогу. З метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених сімей (осіб) у 2014 році уряд прийняв постанову № 505 “Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”.  Держбюджетом України на 2018 рік на адресну грошову допомогу виділено 3 млрд 211 млн 758,6 тис. гривень. Як отримати свої законні гроші, ви дізнаєтесь з нашої програми: "ЦЕ ВАШЕ ПРАВО. ХТО З ВПО МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ АДРЕСНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ"

 

 

   Нагадаємо, що Указом Президента № 361  2018 рік оголошено Роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

   Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Проект покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Він реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, а також за сприяння усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та за підтримки міжнародних донорів і партнерів.

   Проект інформує громадян про їхні права та навчає, як ці права захищати. Одним з його ключових елементів є надання безоплатної правової допомоги – дієвого та ефективного механізму захисту прав кожного громадянина.