Крим під Російською окупацією 4076 день
Вся Україна у вогні 1151 день
  В. Медведчук про війну на Донбасі: "Україна має бути вдячна Росії"

В. Медведчук про війну на Донбасі: "Україна має бути вдячна Росії"

08.10.2018 12:25

У ефірі програми "Право знати" на російському телеканалі "ТВЦ" український політик Віктор Медведчук заявив, що Україна має бути вдячна Росії за те, що Росія намагається примирити Україну з Донбасом. 

"Звинувачення з приводу Росії є абстрактними. Тому що фунція Росії у виконанні Мінських угод заключається у тому, що вона взяла на себе добровільно обовязки посередника, це перше. З іншої сторони, Росія впливає на невизнані республіки ї їх керівництво ДНР і ЛНР - два. І за це, українська строна, як я завжди заявляю публічно, ми маємо бути вдячні російській стороні за те, що вона взяла на себе цей тягар цих взаємовідносин." - заявив Віктор Медведчук.

 

Також у ході розмови він заявив, що Мінські угоди не виконують усі сторони. Фактично Віктор Медведчук не визнає російської агресії в Україні і наголошує саме на громадянській війні. 

У соціальних мережах коментують: "Україна повинна бути вдячна Росії, за те що та намагається помирити Донбас і Україну - Медведчук, який при Порошенко повернувся в політику і став господарем рейнтінгових ТВ-каналів в Україні".

Російський колишній адвокат (у 2018 році позбавлений адвокатського свідоцтва) Марк Фейгін,  на своїй сторінці у Твіттер дописав: "Хотів сказати українцям, що після придбання каналів NewsOne і 112 цією людиною, я там тепер в «чорному списку»

Нагадаємо, що днями Віктор Медедчук заявив, що украхнська православна церква вже давно незалежна від російської, але в той же час це частина російської церкви.