Крим під Російською окупацією 3706 день
Вся Україна у вогні 781 день
  Україна за рівнем щастя, виявилася на рівні Зімбабве, Афганістану і Сирії.

Україна за рівнем щастя, виявилася на рівні Зімбабве, Афганістану і Сирії.

06.11.2017 19:03

В Організації Об'єднаних Націй склали рейтинг країн, де живуть найщасливіші люди.

Україна опинилася на 132-му місці серед 155 країн зі списку.

 

Так, згідно з рейтингом ООН, найщасливіші люди - жителі Норвегії, Данії та Ісландії. Україна опинилася внизу списку, при чому в порівнянні з торішнім рейтингом опустилася вниз на 9 позицій.

Рейтинг складають експерти Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку. Вони оцінюють країни світу по ряду критеріїв. Зокрема, аналізуються показники ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальна підтримка, довіра (рівень і сприйняття корупції в уряді та бізнесі), свобода в прийнятті життєвих рішень і благодійність.

Експерти відзначили, що за останні два роки перша десятка країн у рейтінгу не змінилася, проте відбулися деякі перестановки в позиціях. Наприклад, Норвегія в 2015 році була на четвертому місці, а в минулому році вже очолила рейтинг. Втім, в 2017 ця країна також на першому місці.

До першої п'ятірки рейтингу країн, де живуть щасливі люди увійшли країни Північної Європи. Зокрема, це Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія.

«Щастя людей в цих країнах можна пояснити високим рівнем особистої свободи громадян, соціальної підтримки і зниження корупції», - відзначають експерти.

 

Що стосується України, то на думку фахівців ООН, в нашій країні найбільше проблем з корупцією і довірою людей до влади. Не в кращій ситуації перебуває особиста свобода громадян і благодійність. А ось рівень соціальної допомоги експерти оцінили, як досить задовільний.

Якщо говорити про країнах-сусідах України, то у них справи істотно краще. Так, наприклад, Словаччина, Польща і Росія увійшли в топ-50 рейтингу країн, де живуть щасливі люди. А поряд з Україною в кінці списку опинилися деякі африканські країни, а також Афганістан і Сирія.

За метеріалами:

https://hyser.com.ua/community/ukraina-vnizu-spiska-publikovan-rejting-stran-gde-zhivut-schastlivye-lyudi-259010