Україна потрапила до пріорітетів Високого представника ЄС на 2017 рік

Одним з пріоритетів на 2017 рік для Високого представника ЄС з зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні буде продовження зусиль заради реформ в Україні.
Про це йдеться у переліку цілей і пріоритетів на 2017 рік на сайті Могеріні.
«Це був рік постійної роботи для підтримки реформ, економічного зростання, миру і стабільності на східних кордонах Європейського союзу. В першу чергу в Україні, де були здійснені великі спільні зусилля з реформування країни, боротьби з корупцією, і, звичайно ж, зусилля, покладені на реалізацію Мінських домовленостей і припинення конфлікту на Сході країни», — йдеться у повідомленні.
Крім того Могеріні зазначила, що Євросоюз разом з Україною та Грузією зробили важливі кроки в напрямку лібералізації візового режиму.
Вона також наголосила, що «робота йде з усіма нашими східними партнерами: Молдовою, Білоруссю, Вірменією і Азербайджаном».
«Ми робимо це в повній відповідності з історією, пріоритетами і політичним вибором кожної країни і суспільства. Це партнерство для реформ, для наших громадян, а не партнерство «проти» когось. Навпаки, воно є важливим елементом в напрямку більшої регіональної співпраці», — наголосила Могеріні.