У таборі "Артек" діти купаються у трупній отруті

Окупаційна влада Криму ховає небіжчиків на старих, закритих кладовищах Краснокам'янки і Алушти прямо на березі річок. У водоохоронній зоні, поблизу цих кладовищ з’явились свіжі поховання. Така картина на закритому у 2009 році кладовищі в Краснокам'янці і на міському кладовищі Алушти. Річки стікають прямо на пляжі мормького узбережжя, в тому числі на пляж дитячого табору «Артек».
Водоохоронною вважається зона від 50 до 500 метрів, в залежності від довжини та ширини русла річки, і у цій зоні суворо заборонено ховати небіжчиків, через загрозу потрапляння отруйних речовин у середовище, а тим паче у рекреаційні зони.
В Україні було вирішено закрити цвинтар у Краснокам’янці ще у 2009 році у зв’язку із вичерпанням його можливостей до нових поховань. За 50 метрів від кладовища протікає річка Путаміш, яка впадає у Чорне море поблизу Ведмідь-гори в райони дитячого табору «Артек». Та у 2016 році окупаційна влада Криму незаконно розконсервувала кладовище для нових поховань, і перейшла 50-ву межу. Нові поховання дійшли до краю річки Путаміш та під час сильних злив, водні потоки змивають нові поховання. Продукти розкладання потрапляють у морські прибережні води та отруюють води зони відпочинку. Однак окупаційні структури Мінекології, Росспоживнагляду та Росприроднагляду закривають очі на цю проблему, адже це один із найприбутковіших бізнесів. А тим часом отруйні сполуки та токсини отруюють і так не людяні пляжі Гурзуфа та дитячий курорт «Артек».
Подібна ситуація і в Алушті, там річка Алагес теж почала змивати трупну отруту у морську зону відпочинку поблизу Піонерського парку. Тут окупаційні структури Криму ховають небіжчиків, у яких не має родичів. І порушують екологічні норми свідомо.
Трупна отрута, при потраплянні у водойми де купаються люди, може стати причиною розвитку багатьох інфекцій. При потраплянні отрути у відкриті, навіть невеликі ранки, у людини розвивається запалання та, як результат, сепсис. У першу чергу, небезпеку становить стафілокок. Ознаки отруєння трупною отрутою в цьому випадку пов’язані з інфекцією. Перші симптоми при отруєнні трупною отрутою, це слюновиділення, слиз у дихальних шляхах, пронос, блювота та судоми. Заражене середовище створює ідеальні умови для розвитку ботулізму.
Тож, недбайливе ставлення до екології окупаційною владою Криму, руйнує її і може спричинити інфекційний бум.