Крим під Російською окупацією 3706 день
Вся Україна у вогні 781 день
  АРХІВ ЦЕ ВАШЕ ПРАВО Що таке безоплатна правова допомога

Що таке безоплатна правова допомога

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області разом з редакцією радіо «Куреш» готують цикл правопросвітницьких програм під назвою «ЦЕ ВАШЕ ПРАВО».
   Надавати юридичні консультації та роз´яснення буде висококваліфікований юрист  Регіонального центру з надання БВПД - Олена Іпатенко, при чому крім загального блоку питань, ми відповідатимемо на актуальні питання мешканців Криму, які відвідують Херсонську область, і внутрішньо переміщених осіб, оскільки законодавство стосовно цієї категорії громадян змінюється та вдосконалюється.

   У першому випуску, “Що таке Безоплатна правова допомога”, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іпатенко розкаже про систему БПД, що таке первинна, а що – вторинна правова допомога. Хто має право на вторинну правову допомогу, тобто захист адвоката, представництво інтересів в суді, складання процесуальних документів.

  Тож присилайте на адресу нашої редакції правові питання, які вас хвилюють, або ті, які ви не можете вирішити, і отримайте кваліфіковане правове роз’яснення та допомогу. Можливо саме ваш випадок, розглянутий кваліфікованим юристом, допоможе іншим. Електронна адреса для питань юристу: kuresh.kherson@gmail.com