Крим під Російською окупацією 3706 день
Вся Україна у вогні 781 день
  АРХІВ ВІДЕОСЮЖЕТИ При ХОДА створена обласна рада з питань національностей та корінних народів

При ХОДА створена обласна рада з питань національностей та корінних народів

Створена обласна рада з питань національностей та корінних народів при Херсонський обласній державній адміністрації.
 

 

   Біля півроку знадобилось  ініціативної групи у складі представників національних товариств Н.Бімбірайте, Ю.Палічеву, Р. Медведеву та за сприяння радника голови Херсонської ОДА з питань національності та корінних народів - Ібрагіма Сулейманова, для розроблення положення про раду та обговорити концепцію і  діяльність подальшої роботи Ради.

    Разом з співробітниками  Управління внутрішньої політики ОДА були узгоджені деталі і пункти, які у свою чергу були одноголосно підтримані всіма представниками національних товариств.  

    Одним з основних завдань створеної Ради –збереження міжнаціональної злагоди в суспільстві, гармонізація міжнаціональних відносин на території області, а також  сприяння розвитку  етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності національних меншин, які проживають в області.

    Головою Ради є перший заступник голови ОДА - Дмітрий Бутрій, а заступником, згідно з положенням, де кожні 6 місяців буде ротація на нового представника національних товариств, обрано Ібрагіма Сулейманова.  З квітня наступного року, повноваження заступника перейдуть до представника грузинської діаспори Еліко Маркелія.

    До складу Ради увійшли представники 12 національних товариств, але будь яка національність, яка не має свого представника зараз, може бути прийнята до складу ради.