Крим під Російською окупацією 3752 день
Вся Україна у вогні 827 день
  «Поняття толерантності в свідомості корінного народу Криму: паралелі між минулим і сьогоденням».

«Поняття толерантності в свідомості корінного народу Криму: паралелі між минулим і сьогоденням».

14.12.2017 00:21

«Поняття толерантності в свідомості корінного народу Криму: паралелі між минулим і сьогоденням». Під такою назвою 11 грудня в Херсонському Державному Університеті пройшла публічна лекція Гульнари Абулаєвої - історика, публіциста, телеведучої, автора книг про Кримське ханство.

Гульнара Абдулаєва – одна з 12 посланців толерантності інституту «Посланців доброї волі ПРООН». Зустріч проводилась за підтримки Міжнародного центру перспективних досліджень з програмою «Віднайти Повагу».

Розкриваючи поняття толерантності і його значення в сучасному суспільстві, лекторка наголосила на спільності культур українського народу та Кримського ханства.

На матеріалах історії, авторка продемонструвала можливість толерантного співіснування представників різних національностей в сучасному суспільстві.

По закінченні лекції всі бажаючі мали можливість подискутувати та особисто поспілкуватись з організаторами заходу.

Мету лекції - показ того, як у реаліях сьогодення можна досягти взаєморозуміння і як співіснувати в полікультурному суспільстві – автори дійсно досягли. Студенти-слухачі  по закінченні говорили, що відсутність діалогу та невміння чути і сприймати інших - є причиною багатьох сьогоднішніх конфліктів.