Крим під Російською окупацією 4155 день
Вся Україна у вогні 1230 день
  Національна спілка письменників України відсудила землю у Криму

Національна спілка письменників України відсудила землю у Криму

04.04.2018 11:19

   

2 квітня 2018 року так званий Арбітражний суд Республіки Крим виніс рішення за позовом міністерства майнових і земельних відносин Республіки Крим, поданого ще в травні 2017 року. Про це йдеться у новинах окупаційних ЗМІ Криму.

    Так зване відомство майнових і земельних відносин вимагало розірвати договір оренди ділянки площею 7,95 гектара на вулиці Леніна в курортному селищі Коктебель (Феодосія), укладений ще у 2006 році між Коктебельською селищною радою та національною спілкою письменників України.

  Так зване Міністерство майна також вимагало зобов'язати національну спілку письменників України повернути республіці 7,95 гектара, передавши їх на баланс самопроголошеного Міністерства. Суд відмовив окупаційному Міністерству Криму у задоволенні позову. Однак рішення суду ще не опубліковане і не вступило в силу, воно може бути оскаржене у 21 арбітражному апеляційному суді.  Однак жодної інформації від Національної спілки письменників України про виграну справу не має.  На території земельної ділянки парку Волошина розміщено біля 55 будівель, більше десяти компаній орендували приміщення у Національної спілки, вона вже не один раз фігурувала у справах розкрадання майна, та нецільового використання.

  Це не перше рішення на користь української сторони, у 2016 році  так званий Арбітражний суд Севастополя повернув компанії «Стемв-Груп» нафтобазу у Інкермані. Однак 21 арбітражний суд скасував цю ухвалу. Компанія ««Стемв-Груп тісно пов’язана з Ігорем Коломойським та компанією "КАЙСАН МАСТЕР", одним із засновників якої є українсько-російська паливна компанія «Рута і К»