Крим під Російською окупацією 3752 день
Вся Україна у вогні 827 день
  Міжнародний день толерантності, м.Херсон

Міжнародний день толерантності, м.Херсон

24.11.2017 23:36

За ініціативи Ради національних спільнот при обласній державній адміністрації херсонці вперше відзначили Міжнародний день толерантності, проголошений ще в 1995 році «Декларацією принципів терпимості».

 У залі музичного училища  представники різних національностей у тісному колі з піснями й танцями колоритно провели свято єдності. Почесними гостями стали голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, заступник голови ОДА Дмитро Бутрій, заступник голови облради Віталій Булюк, керівники національних спільнот Херсона та інші.

В своїй промові Гордєєв наголосив про важливість дружніх відносин між представниками різних національностей, що проживають на Херсонщині, про необхідність проведення заходів, які надають змогу познайомитись з культурами різних національностей.

На святі подяками ОДА були відзначені найактивніші члени різних громад у справі об’єднання суспільства.

Віталій Булюк нагородив грамотами облради кращих керівників етнічних організацій за активну участь в суспільному житті Херсона.

Свято не залишило байдужим жодного глядача. Пісенні номери, танці гра на різних музичних інструментах дійсно підтвердили, що при всій несхожості й різності культур ми всі єдині. Єдність – ось результат цього заходу.