Крим під Російською окупацією 3752 день
Вся Україна у вогні 827 день
  АРХІВ Новини радіо "Куреш" 2017 СІЧЕНЬ 2018 Мешканці Криму – це громадяни України!

Мешканці Криму – це громадяни України!

09.01.2018 01:50

Зараз щодо жителів Криму - кримців, а ніяк не кримчан, панує розгублення як до них ставитися. Причому воно спостерігається як у пересічних громадян, що можна пояснити. Але також і у влади, що є неприпустимим. Наприклад влада почала роздавати їм біометричні паспорти направо і наліво, ще й скоріше ніж жителям неокупованих територій. Причому їх отриманням вже встигли похизуватися навіть у мережі затяті учасники анексії Криму.

У людей інша розгубленість: "Навіщо ви даєте паспорти жителям іншої країни?" - запитують вони.
Щодо цього варто прояснити ситуацію.

Вони не громадяни іншої країни - ні де-юре, ні де-факто. Це по-перше. Вважати як при сраліну поголівно всіх на окупованій території ворогами, які мають оплатити свій "злочин" кров'ю, або ураженням в правах це дурня.

Вони не винні, що їх влада просрала  територію, що тоді, що зараз і що вони змушені виживати на окупованій території, йдучи на допустимі поступки окупанту - отримати паспорт, інші документи, які забезпечують життя, роботу не пов'язану з незаконними, з точки зору права України і міжнародного права, структурами (окупаційна адміністрація, військо, поліція).

 Але Прокуратура, управління СБУ, нацполіції АРК повинні не отримувати на підконтрольній території України зарплату ні за що, а виявляти зрадників, що працюють в цих структурах, тих хто брав активну участь в анексій Криму. Відеоматеріалів тієї пори в інтернеті і в архівах телеканалів достатньо. І провадити проти них справи, подавати до суду, який їх повинен заочно засуджувати. А коли вони приїжджають на підконтрольну територію, то арештовувати їх, а не видавати біометричні паспорти.

Круто? Зовсім ні. З позиції п'ятої колони - ідейних членів партії регіонів - це такі собі заблудлі вівці, які захотіли кращого життя - кацапських пенсій і для цього просто зрадили Батьківщині. І ми ще самі винні у цьому, бо недолюбили їх свого часу. Це повна ворожа дурня. Пораджу їм застосувати такий підхід до всіх засуджених їх улюбленцем сраліним за зраду Батьківщині під час Другої світової війни. Зрада є зрада і вона має каратися, а надто якщо вона принесла з собою втрату частини території, економіки, багатств країни та найголовніше життів людей - її громадян. Причому провина кримських зрадників не обмежується лише анексією Криму, а й окупацією Донбасу. Адже це вони своїм прикладом, а деякі активною участю сприяли подальшій агресії паРаші на Донбасі, що принесло окупацію його частини, її розруху та смерті понад десятка тисяч людей. 
Нещодавно в Києві затримали фейкового міністра охорони здоров'я окупованого Криму. А таких фактів має бути тисячі. І це буде один із реальних кроків деокупації Криму. Тобто порядних підтримувати, а зрадників карати і чітко доносити цю позицію до кримців. А ставитися до них як до іноземців - це відмовитися від Криму назавжди.

https://www.facebook.com/valeriy.kudlai/posts/1609634325791725