Крим під Російською окупацією 3752 день
Вся Україна у вогні 827 день
  Херсонців запрошують на презентацію нового історичного роману.

Херсонців запрошують на презентацію нового історичного роману.

01.11.2017 10:01

 Роман, який отримав три номінації в Міжнародному конкурсі «Коронація слова 2017» і який дивує читачів гострим сюжетом та детальним описом історичних подій, що сталися на сучасній Херсонський землі у XVIII столітті,  вже 3 жовтня буде презентовано  широкій публіці в м. Херсоні.

 Про це на своїй сторінці у соціальний мережі ФБ, повідомив автор роману - Віктор Михайлов.

«3-го листопада о 14.00 відбудеться презентація роману на базі театра-кафе,  в приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. Всіх бажаючих познайомитися з автором і його романом чекаю у храмі Мельпомени.»
 

Роман «Останній бій Урус-шайтана» зайняв перше місце  Міжнародному конкурсі "Коронація Слова 2017" , його роман — про козацького отамана Івана Сірка — переміг серед п'яти тисяч романів. Крім того, він отримав ще дві нагороди: «Золотий пістоль» і спеціальну премію від Всеукраїнської асоціації «Альраід» — за знання мусульманських обрядів, звичаїв та історії.

Віктор Міхайлов  (Вальд) автор  роману «Спарта» та трилогії «Кат», «Помста ката» та «Прокляття ката».

Докладніше про роман можна прочитати тут:

http://kuresh.info/u-studii-radio-kuresh-viktor-mihaylov--peremozhets-mizhnarodnogo-literaturnogo-konkursu-koronatsiya-slova.htm