Крим під Російською окупацією 3706 день
Вся Україна у вогні 781 день
  ККСЦ Куреш Фестиваль "Херсон-місто толерантності"

Фестиваль "Херсон-місто толерантності"

  16 листопада у Херсоні пройшов міський фестиваль "Херсон - місто толерантності", приурочений до Міжнародного дня толерантності. Це свято відзначається щорічно з 1995 року, 16 листопада по усьому світу. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, статі, етносу або кольору шкіри.  Ці принципи були закріплені у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. 

   В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.

   На Херсонщині налічується більше 110 національностей, які намагаються підтримувати свою ідентичну культуру. Деякі представники мають об'єднання, які не тільки підтримують, а й розвивають культуру та зберігають традиції своїх народів. Міжнародний день толерантності, це змога для багатьох представити іншим свої культурні здобутки і дізнатись більше про інші народи.

Про міський фестиваль культур народів світу у нашому відео: