Крим під Російською окупацією 3752 день
Вся Україна у вогні 827 день
  Джамала стала послом доброї волі в ООН та долучиться до глобальної боротьби з торгівлею людьми

Джамала стала послом доброї волі в ООН та долучиться до глобальної боротьби з торгівлею людьми

12.10.2017 12:31

Кримськотатарська співачка Джамала стала послом доброї волі Міжнародної організації з міграції, що входить у структуру Організації Об'єднаних Націй. Про це повідомляє Центр новин ООН.

11.10.2017 - Переможниця Євробачення 2016 українська співачка Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ). Співачка підключиться до глобальної боротьби з торгівлею людьми.

 

У МОМ нагадали про те, що торгівля людьми та сучасні форми рабства є глобальними злочинами і стосуються всіх країн світу.

 

Джамала візьме участь в інформаційній кампанії, присвяченій боротьбі з сучасними формами рабства. Вона зніметься в спеціальному відеоролику, присвяченому цій проблемі.

 

Кліп з'явиться в ефірі українських телеканалів 18 жовтня - в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

 

Щорічно в результаті торгівлі, насильницької вербування або застосування інших методів примусу мільйони людей потрапляють в мережі трудової експлуатації, з яких не можуть вибратися. Сотні тисяч людей працюють на знос в майстернях з потогінною системою, на полях, в шахтах або використовуються в якості безправної домашньої прислуги.

 

Згідно з оцінками Міжнародної організації праці, число жертв примусової праці сьогодні становить майже 21 мільйон чоловік.

https://www.un.org/russian/news/story.asp?newsID=28732