Новини
Головна > Зустріч з делегацією посольства Великої Британії в Україні

Зустріч з делегацією посольства Великої Британії в Україні

30.09.2017 22:36

29.09.2017 в представництві президента Украіни в Криму, під головуванням Бориса Бабіна, в присутності представника меджлісу в Херсонській області - Абмеджита Сулейманова, членів міського меджлісу та представників громадських організацій, пройшла зустріч з керівником відділу політики, економіки та зв’язку з громадскістю посольства Великої Британії в Україні - Ребекой Лохне та керівником проектів - Світлани Яворськой.
На зустрічі, присутні ознайомили гостей з комплексом проблемних питань стосовно мешканців Криму та обговорили питання, пов’язані із захистом прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та громадян, які виїжджають з тимчасово окупованої території на материкову частину України з метою отримання адміністративних послуг.
Крім того, обговорили ситуацію, в частині систематичного порушення окупаційною владою Криму прав і свобод людини, переслідувань проукраїнські налаштованих громадян та прийняття окупаційної владою, незаконих судових рішень стосовно українських громадян. 
Після зустрічі представники посольства Великої Британії завітали в представництво меджлісу в Херсонський області та провели неформальну зустріч з колективом радіо Куреш.