Новини
Головна > Змінюється порядок перетину адмінмежі з окупованим Кримом

Змінюється порядок перетину адмінмежі з окупованим Кримом

16.01.2020 11:04

   Фото Херсонського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПС України

З 9 лютого 2020 року набувають чинності зміни до затвердженого урядовою постановою порядку, які стосуються виїзду до тимчасово окупованої території України (ТОТУ) та в’їзду з неї громадян України віком до 16 років. Про це повідомила прес-служба  Херсонського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПС України. 

   Згідно зі змінами, виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі батьків, опікунів, або уповноважених ними осіб. Така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих. У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов’язкова.

Фото Херсонського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПС України

"Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки* яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності інформації про навчання цих дітей в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. В’їзд на ТОТУ громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, та виїзд з ТОТУ осіб, які виїжджали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої територіальним органом (підрозділом) ДМС." - повідомляють у прес-слубі. 

Крім того змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Кримський Інформаційний Ресурс "Радіо "Куреш"