Новини
Головна > Жорна часу. Невідомі долі кримських татар варті суспільного визнання

Жорна часу. Невідомі долі кримських татар варті суспільного визнання

07.12.2018 21:47

    Радіо "Куреш" продовжує цикл авторських програм  Ібрагіма Сулейманова - "Жорна часу". Цикл програм присвя’чений мало відомим сторінкам з життя кримських татар - подіям та окремим особистостям.  

    "Жорна часу. Невідомі долі кримських татар варті суспільного визнання" - це нова програма радіо "Куреш", яка розповідає про вражаючу історію життя одного кримського татарина - Ібрагіма Софу, який не шкодуючи свого життя, рятував інших. Здається, що такі історії бувають лише у художніх фільмах, але це реальна історія, реальної особистості з героїчною та водночас трагічною біографією. Ібрагім Софу прожив своє життя не для себе, він прожив його на благо інших. 

 

    У 2008 році вдалось зафільмувати Ібрагіма Софу під час виконання його улюбленої сумної пісні, з якою він впевнено йшов по життю, завжди маючи надію на краще. У цій пісні співається про самотнього хлопчика, що не мав у цьому світі близьких людей, він залишився зі своїми проблемами, радостями та печалями один на один. Можливо, Ібрагім Софу у історії цього хлопчика вбачав свою долю, тому так часто наспівував саме цю пісню.

  Першу програму, що присвячена трагічній історії  кримськотатарського народу, який за останні три століття зазнав з боку Росії та СРСР величезних не виправних втрат можна переглянути за посиланням: "Жорна часу. Тричі депортовані"

   ​Редакція радіо Куреш, просить надсилати захоплюючі історії з життя конкретних осіб з числа кримських татар, які до цього часу мало відомі громадськості та на ваш погляд потребують суспільного визнання.