Новини
Головна > Живий та неушкоджений: знайшовся капітан затриманого кримського судна «Норд»

Живий та неушкоджений: знайшовся капітан затриманого кримського судна «Норд»

11.02.2019 10:10

   Знайшовся капітан затриманого кримського судна «Норд» Володимир Горбенко у окупованому Криму. Про це повідомила «Комсомольська правда», яка зустрілась з ним у м. Керчь.

  Володимир Горбенко, зник 28 січня цього року, як повідомляло радіо «Куреш», правоохоронні органи не виявляли активності у пошуках зниклого капітана, і як виявляється у пошуках дійсно не було сенсу, адже в той же день, 28 січня він виїхав до окупованого Криму за паспортом громадянина РФ.

   «У меня не было никаких ограничений на возврат домой. Границу пересек законно по паспорту РФ. Вечером приехал в Керчь. Как раз все были дома, и я их порадовал. Просто поднялся по лестнице и позвонил в дверь. Дочки и супруга оторопели, конечно.» - розповів Володимир Горбенко «Комсомольской правде».

   У своєму інформаційному матеріалі, пропагандистський російський вісник «Комсомольская правда», виправдовує українські спецслужби і авторитетно заявляє, що вони не брали участь у переміщенні Володимира Горбенка до окупованої території. До цього дня, це була одна із основних версій у незалежних українських ЗМІ.

  В інтерв'ю Володимир Горбенко повідомив, що силового тиску на нього ніхто не здійснював, проте увесь час за ним нібито "шпигували" спецслужби. Якщо це дійсно так, то щось не в'яжеться у історії Володимира Горбенка про його виїзд на окуповану територію, якщо за ним велося стеження спецслужб. Дивно, що у прикордонної служби не виникло питань до Володимира Грбенка при проходженні адмінмежі - яким чином, він потрапив до України, якщо у реєстрі не було відміток про його проходження кордону ні за українським, ні за російським паспортом.

  В той час, поки РФ затримує громадян України за вигаданими справами та засуджує їх, в Україні затриманих колоборантів звільняють від покарання. Нагадаємо, що останнім часом український суд звільнив від тюремного покарання колишнього заступника міністра спорту  окупаційного уряду Криму – Фаруха Камалова та довірену особу В. Путіна на виборах в Криму – Олену Одновол (Юревич).

Нагадаємо, в Росії незаконно утримуються вже біля 100 політичних в'язнів та десятки військовополонених з України за вигаданими кримінальними справами, яких ніхто не збирається випускати на свободу. 

радіо "Куреш"