Новини
Головна > Завдяки Зеленському, в Україну, пустили артиста, що незаконно виступав в окупованому Криму

Завдяки Зеленському, в Україну, пустили артиста, що незаконно виступав в окупованому Криму

05.01.2020 11:55

У новорічному шоу «Вечірній квартал» виступив шведський співак Dr. Alban, який виступав у Криму після анексії. Відео виступу Dr. Alban опубліковане на YouTube «Кварталу 95». 

   Dr. Alban виступив в Україні, не дивлячись на заборону на в'їзд, через його несанкціонований виступ в анексованому Криму із порушенням перетину державного кордону України. Натомість  Dr. Alban був запрошений студією «Квартал 95» для участі у новорічній програмі 95 кварталу, і судячи із повідомлення самого артиста в Інстаграм, його пропустили в Україну, завдяки втручанню Президента України, колишнього керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського. 

«Мені було заборонено в'їзд в Україну через моє попереднє шоу на спірному острові Крим. З втручанням президента я зміг потрапити в Україну. Дуже хороша прогулянка в Києві з президентом у натовпі», – написав співак у Instagram.

 ​Допис в Інстаграм Dr. Alban датується 16 грудням 2019 року. Після сотень негативних коментарів під постом, щодо дій президента України, Dr. Alban видалив із допису інформацію про те, що це "саме Володимир Зеленський" допоміг йому потрапити в Україну. Відповідні зміни до допису, артист вніс 5 січня 2020 р. об 11:50 за Київським часом. Тож публікуємо оригінал допису Dr. Albanа.

Допис в Інстаграм Dr. Alban

Dr. Alban під час Новорічної програми "Квартал 95"

Володимир Зеленськимй у залі, під час Новорічної програми "Квартал 95"

 

  На виступ артиста завітав і сам Президент - Волордимир Зеленський. Наразі ні Державна прикордонна служба України, ні Служба безпеки України цей інцидент не коментують. 

  На початку листопада 2019 року вже з'являлась інформація про те, що  Dr. Alban має намір виступити у Києві, на що різко відреагував відомий продюсер Ігор Кондратюк: "Албан виступав в Криму? Ну й живи там, ти не маєш права в'їжджати на територію України, ти порушив наші закони. Якщо іноземці, які порушили наші закони, можуть вільно робити в Україні що завгодно – отже, і наші так звані сепаратисти можуть робити що завгодно. Це ганебно. Це означає, люди (в СБУ. – Ред.) не на своєму місці. Це означає, люди думають д*пою. Що я вам можу ще веселого сказати?" – обурився він.

  В окупованому Криму, у Ялті, Dr. Alban виступив 24 червня 2017 року у клубі «НЕБО Beach»

Dr. Alban в Ялта, 24 червня 2017 року

    Нагадаємо, що іноземні артисти і інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями в анексований Росією Крим через закриті Україною пункти пропуску. Артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або прямо підтримують російську анексію Криму, заборонено виступати на материковій частині України.

радіо "Куреш"