Новини
Головна > Як взяти участь у виборах Президента України в Туреччині

Як взяти участь у виборах Президента України в Туреччині

07.02.2019 13:43

   Посольство України в Турецькій Республіці опублікувало передвиборчу пам’ятку громадянам України, які тимчасово проживають на території Туреччини. У ній вказано, що громадяни, які бажають вичвити своє воєвиявлення та території іншої країни та проголосувати за кандидата в Президенти України, мають заздалегідь подбати про це.

  «Шановні громадяни України! Якщо Ви бажаєте взяти участь у виборах Президента України та народних депутатів України на закордонних виборчих дільницях, в т.ч. на виборчій дільниці при Посольстві України в Турецькій Республіці, просимо уважно ознайомитися з пам'яткою виборцю, яку було підготовлено Департаментом консульської служби МЗС України. У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь на електронну адресу Посольства emb_tr@mfa.gov.ua.» - зазначено у повідомленні Посольства України в Турецькій Республіці

У пам’ятці закладено три кроки: Кро1: перевірка особи у списках виборців, Крок 2: Якщо данні вірні і Крок 3: Як дані не правильні. У посольстві зауважили, що в день голосування  дані не будуть виправлятися та вноситися до списків.
  «Нагадуємо, що до меж консульського округу Посольства відносяться наступні провінції: Адияман, Агри, Айдин, Аксарай, Амасья, Анкара, Ардахан, Артвін, Афйон, Байбурт, Бартін, Батман, Бінгьоль, Бітліс, Болу, Ван, Денізлі, Діярбакир, Дюхдже, Елязіг, Ерзінджан, Ерзурум, Ескішехір, Газіантеп, Гіресун, Гюмюшхане, Зонгулдак, Игдір, Испарта, Йозгат, Кайсері, Карабюк, Карс, Кастамону, Кахраманмараш, Кіліс, Кириккале, Киршехір, Конья, Кютах’я, Малатья, Мардін, Муш, Невшехір, Нігде, Орду, Османіє, Різе, Самсун, Сівас, Сіірт, Сіноп, Токат, Трабзон, Тунджелі, Ушак, Хаккарі, Хатай, Чанкири, Чорум, Шанлиурфа, Ширнак.» -  повідомили у Посольстві

   Нагадаємо, що президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року. Цього разу українці обиратимуть Президента всьоме. Згідно з Конституцією України, вибори Президента відбуваються кожні 5 років. За Конституцією Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності, виконання закону, а також збереження прав громадян. Нагадаємо, нині діючого Президента Петра Порошенка було обрано на позачергових виборах в 2014 році.