Новини
Головна > Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб

Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб

01.08.2018 18:25

   Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області разом з редакцією радіо «Куреш» готують цикл правопросвітницьких програм для внутрішньо переміщених осіб під назвою «ЦЕ ВАШЕ ПРАВО».

   Сьогодні ми роз'яснемо, як стати на облік внутрішньо переміщених осіб, хто має це право та що необхідно для цього зробити, і з якими проблемами ви можете зіткнутись, та як їх вирішити.
   Надавати юридичні консультації та роз´яснення буде висококваліфікований юрист  Регіонального центру з надання БВПД - Олена Іпатенко, при чому крім загального блоку питань, ми відповідатимемо на актуальні питання мешканців Криму, які відвідують Херсонську область, і внутрішньо переміщених осіб, оскільки законодавство стосовно цієї категорії громадян змінюється та вдосконалюється.

  Тож присилайте на адресу нашої редакції правові питання, які вас хвилюють, або ті, які ви не можете вирішити, і отримайте кваліфіковане правове роз’яснення та допомогу. Можливо саме ваш випадок, розглянутий кваліфікованим юристом, допоможе іншим. Електронна адреса для питань юристу: kuresh.kherson@gmail.com