Новини
 
Головна > «Я знаю, ти можеш!» -у Херсоні відбудеться круглий стіл по підбиттю підсумків по проєкту для ВПО

«Я знаю, ти можеш!» -у Херсоні відбудеться круглий стіл по підбиттю підсумків по проєкту для ВПО

14.12.2019 16:57

  Фото: Eleos-Ukraine

16 грудня 2019 року об 11.00 год. у м. Херсоні за адресою: Стрітенська 7 А, (приміщення Херсонського обласного центру зайнятості, другий поверх) відбудеться круглий стіл, присвячений підбиттю підсумків проєкту «Я знаю, ти можеш!». Про це повідомляє ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА». 

  Цей проєкт направлений на ресоціалізацію жінок, які постраждали внаслідок окупації Криму і військового конфлікту в Україні (ВПО), посилення їх позицій і ролей в житті суспільства та розвиток їхньої економічної незалежності, в тому числі через підтримку у відкритті власної справи. В період, з липня 2019 року, 45 учасниць, які є вимушеними переселенками та тепер проживають у Києві, Дніпрі та Херсоні, пройшли навчання з німецькими та українськими тренерами, весь цей час їх також супроводжували менторки – 9 жінок, які вже досягли успіху у власному бізнесі.

Фото: Eleos-Ukraine / учасниці проекту "Я знаю, ти можеш" разом з менторками та поважною екзаменаційною комісією. 

   «В результаті ми отримали 28 ретельно продуманих бізнес-планів від потужно замотивованих жінок, які налаштовані на якісні зміни в своєму житті та житті своїх родин. Дев’ять з них виграли премії на закупівлю мінімального обладнання, необхідного для відкриття їх власних бізнесів.» - йдеться у повідомленні ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА». 

Переможницями проєкту в Херсоні стали:

  • Тетяна Страмнова. Переїхала з Донецької області на початку війни. Після довгих поневірянь зайнялася виготовленням сиру та почала створювати родинну ферму. Отримала обладнання для сироваріння.
  • Ганна Левченко. Переселенка з Донбасу. Багатодітна мама. Започаткувала фізкультурно-оздоровчий центр. Отримала від проекту обладнання для сенсорної кімнати.

Фото: Eleos-Ukraine / м. Дніпро

   Проєкт «Я знаю, ти можеш!» реалізує ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» у партнерстві з німецьким Координаційним центром з питань підвищення кваліфікації та зайнятості за підтримки (KWB Koordinierungsstelle Weiterbildung und Beschäftigung e. V. ) і  Міністерства закордонних справ Німеччини.

  Деталі по проведеню круглого столу за телефоном: моб. 050 951 26 91 - Олена Танасійчук

радіо "Куреш"