Новини
Головна > ВМС ЗС України опублікували відео з доказами провокацій ВМС РФ у Азовському морі

ВМС ЗС України опублікували відео з доказами провокацій ВМС РФ у Азовському морі

26.09.2018 11:12

   Прикордонний катер РФ на великій швидкості намагався зблизитись з нашими кораблями, але рішучими активними діями екіпажів малих броньованих артилерійських катерів «Лубни» та «Кременчук» був відведений та недопущений до місця стоянки пошуково-рятувального судна «Донбас» та морського буксиру «Корець». Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України.

    Військово-морські сили України опублікували на сторінці в Facebook запис провокацій з боку російської прикордонний катер під час проходження українських кораблів через Керченську протоку. 22-24 вересня українські кораблі пройшли з Одеського порту в Маріуполь.

   Судно "Донбас" буде використовуватись для посилення інфраструктури флоту в Азовському морі. На ньому можуть розмістити штаб створюваної бази, місця для проживання військовослужбовців, склади та інші необхідні приміщення. Морський буксир "Корець" призначений для буксирування та кантування інших судів і плавучих споруд в морі. У Кабінеті Міністрів України відзначали, що до кінця 2018 року в Азовському морі планується створення бази ВМС, щоб протистояти агресивним діям РФ в цьому регіоні.