Новини
Головна > Вісьмом морякам з Росії за незаконне відвідування Криму заборонили в’їзд на територію України

Вісьмом морякам з Росії за незаконне відвідування Криму заборонили в’їзд на територію України

25.01.2019 07:51

   23 січня в пункті пропуску для морського торгового сполучення «Южний», прикордонники Одеського загону не пропустили в Україну громадян Російської Федерації, що знаходились на борту судна. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

   Під час заходів прикордонно-митного контролю одного з суден, яке прибуло з Іспанії (Куета), проведено контроль другої лінії відносно 13 громадян Росії. Результатом перевірки стало виявлення 8 членів суднокоманди, громадян РФ, які наприкінці 2018 року порушили порядок в’їзду-виїзду на ТОТУ АР Крим.

   Наразі громадянам РФ відмовлено у перетинанні державного кордону України та винесено постанови про заборону в'їзду в Україну строком на 3 роки. Також осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204-2 КУпАП «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї» з накладанням штрафів у розмірі 13600 гривень.

   Державна прикордонна служба України нагадує, що за минулий 2018 рік співробітниками Держприкордонслужби було складено майже 1000 протоколів про адмінправопорушення на громадян, за незаконні поїздки в окупований Крим.

радіо "Куреш"