Новини
Головна > В Женеві доповідатимуть про російську інформаційну війну в Криму та на Донбасі

В Женеві доповідатимуть про російську інформаційну війну в Криму та на Донбасі

19.03.2018 18:39

    Сьогодні в Женеві розпочинає свою роботу Всесвітній форум з питань інформаційного суспільства (WSIS), який проходитиме з 19 по 23 березня. В цьому році делегацію з України представляють представники Держспецзвязку та Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фесбук Еміне Джепар – перший заступник Міністра інформаційної політики України.

   Форум відбувається під егідою Міжнародного союзу електрозв‘язку за участю представників урядів, міжнародних організацій, громадськості та провідних ІКТ-компаній. Учасники форуму обговорюють роль інформаційно-комунікаційних технологій, як засобів здійснення та виконання державами міжнародних правових норм.

   «Планую виступити з доповіддю підготовлену разом із Національною Радою з питань телебачення та радіомовлення про проблему інформаційної блокади, штучно створеної окупаційною «владою» РФ, відключення українських телеканалів, блокування доступу до ЗМІ, забезпечення незаконного мовлення РФ телерадіоорганізацій на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь та незаконного мовлення на Донбасі.» - повідомляє Еміне Джепар

 

    За перебігом форуму можна стежити на офіційній сторінці заходу.