Новини
Головна > В. Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Росії

В. Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Росії

07.08.2019 13:23

   Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Росії Володимиром Путіним. Була акцентована важливість неухильного дотримання встановленого з 21 липня режиму припинення вогню, а також розведення сил і засобів від лінії розмежування. Про це повідомляє сайт президента України.

   Сторони обговорили ситуацію з нічними обстрілами, у результаті яких загинуло четверо українських військовослужбовців. Володимир Зеленський наголосив на неприпустимості повторення подібного. Президенти України та Росії також обговорили процес розмінування в районі Станиці Луганської, необхідного для початку відновлювальних робіт і ремонту моста.

   Крім того, йшлося про важливість діалогу в рамках Тристоронньої контактної групи. Володимир Зеленський підкреслив, що захищатиме права всіх українців, незалежно від того, де вони знаходяться, і для цього немає необхідності вносити зміни до Конституції України. Сторони домовилися про можливу зустріч лідерів країн Нормандського формату. Робочі групи наразі напрацьовують документи для підписання на найвищому рівні.

   Також під час телефонної розмови було обговорено питання обміну полоненими.

  Нагадаємо, що розмова з В. Путіним відбулась перед зустріччю Володимира Зеленського з президентом Турціїї, з яким, він також планує обговорити стосунки України з РФ.