Новини
Головна > В. Зеленський планує змусити "заробітчан" сплачувати податок в Україні

В. Зеленський планує змусити "заробітчан" сплачувати податок в Україні

19.04.2019 09:23

  Кандидат в президенти Володимир Зеленський, у разі своєї перемоги на виборах президента України, планує усіх заробітчан, що працюють за межами України, зобов’язати платити податок в Україні у розмірі 5%. Про це він заявив 18 квітня у ефірі телеканалу «1+1» у програмі «Право на владу».

  «Среди наших законопроектов есть законопроект об амнистии капиталов. 5% вы сказали маловато, 5% - это должны быть условия для всех кто не олигархи – «заробітчани», «різні люди», которые привозят деньги и боролись с бедностью, они просто прятали эти капиталы» - заявив Володимир Зеленський.

 

  Варто зазначити, що українські працівники, що працюють закордоном, і так сплачують податок у тій країні, де працевлаштовані. Та на переконання Володимира Зеленського, вони повинні сплачувати кошти і до українського бюджету у розмірі 5% від свого заробітку. Тобто, якщо в середньому заробітня плата, наприклад працівника у Польщі, складає 3 тисячі злот, то він має заплатити до української казни більше однієї тисячі гривень.

  Також, Володимир Зеленський заявив, що підтримує ідею капіталізації країни і готовий зустрітися із олігархами та домовитись про розмір їх відрахувань до бюджету України.

Рустам Авдєєв, радіо "Куреш"