Новини
Головна > В Україну з гастролями приїде дует «Кролики», який незаконно виступав в анексованому Криму

В Україну з гастролями приїде дует «Кролики», який незаконно виступав в анексованому Криму

16.01.2020 13:51

  У лютому 2020 року в Україну з Росії, приїде дует Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка, більш відомих, як «Кролики» із новою концертною програмою «Давайте посміємось», які незаконно відвідують анексований Крим. Про це повідомляє «Радіо «Куреш».

  Наприкінці 2018 року, в українських онлайн-касах, з’явилась інформація про заплановані гастролі народних артистів України - Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка до України, які нині проживають у РФ. Після анексії АР Крим Російською Федерацією дует «Кроликів» спочатку ухилявся від питань журналістів щодо статусу Криму та й взагалі політичної ситуації в Росії та Україні. Однак «гра в мовчанку» із ЗМІ, не заважала їм незаконно відвідувати анексований український півострів із порушенням порядку в’їзду-виїзду на окуповану територію. Здебільшого дует виступав на приватних корпоративах та вечірках. А у 2018 році, взяв участь у масштабному кримському заході. 23 жовтня, вони виступили у Севастополі на концерті присвяченому сторіччю комсомолу. Де на тематичній сцені, разом із тематично одягненими школярами скандували: "Ленин. Партия. Комсомол".

 

Відео дуету «Кролики». 23 жовтня 2018 року. М. Севастополь

 

   На церемонії нагородження так званих «ветеранів комсомолу» нагороджували нібито «Грамотами от имени Иосифа Кобзона».

   Путінський пропагандистський телеканал «Росія 1» 12 липня 2018 року провів фейковий телеміст «Треба поговорити», незважаючи на відмову українського телеканалу NewsOne. Ведучі залишилися колишніми - Андрій Малахов і Марія Сіттель. По скайпу російська сторона, спілкувалася з місцевими та українськими «діячами науки, кіно та спорту, а також звичайними людьми.  Співрозмовниками з Києва виявилися Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, які на той час жили і працювали у Москві. За участь у пропагандистському російському «ток-шоу» сайт «Миротворець», додав артистів до своєї бази, як осіб, які свідомо взяли участь у інформаційно-пропагандистській провокації Росії проти України.

    В Україні дует був частим гостем у програмі «95 квартал» і після обрання президентом України, колишнього керівника студії, Володимира Зеленського, артисти сприйняли цю новину із захопленням, про що повідомляли в своєму інтерв’ю.

    У минулому році, дует «Кроликів» вже організовував концерти в Україні -  у Полтаві та Кременчугу, а от у м. Трускавець, концерт артистів був зірваний місцевими активістами, яких обурила участь В. Мойсеєнка та В. Данильця у «Голубом Огоньке», де вони аплодували Й. Кобзону, співачці Валерії та Олегу Газманову, які підтримали анексію АР Крим.

 

   Однак того разу, правоохоронні органи України не звернули увагу на приїзд артистів, які незаконно відвідують окуповану територію. Чи завадить СБУ, потрапити до України порушникам, цього разу,  невідомо. Наразі редакція «Радіо «Куреш» відправила інформаційний запит до СБУ з цього приводу.

 

За нашою інформацією, в Україні на лютий місяць заплановано, як мінімум вісім виступів дуету «Кролики».

Список міст, де заплановані виступи:

8 лютого 2020  - м. Фастів

14 лютого 2010 – м. Бєлгород-Дністровський

15 лютого 2020 – м. Южний

18 лютого 2020 – м. Олександрія

21 лютого 2020 – м. Сміла

22 лютого 2020 – м. Канів

23 лютого 2020 – м. Переяслав-Хмельницький

24 лютого 2020 – м. Бровари

Афіша гастрольного туру

Фото: events.tickets.ua

Нагадаємо, що наприкінці минулого року шведський співак Dr. Alban, який незаконно відвідував АР Крим, повідомив, що нинішній президент України Володимир Зеленський, допоміг йому потрапити в Україну, незважаючи на заборону та виступити у новорічному шоу студії "95 квартал". 

Кримський Інформаційний Ресурс "Радіо "Куреш"