Новини
Головна > В результаті шторму в Керченській протоці постраждало 5 суден

В результаті шторму в Керченській протоці постраждало 5 суден

10.09.2018 12:20

П'ять судів зіткнулися і отримали пошкодження на якірній стоянці порту Кавказ у районі Керченської протоки під час суботнього шторму. Про це  повідомили в прес-службі так званого Росморречфлота.

«8 вересня була отримана інформація від пошуково-рятувального центру« Тамань »про те, що в порту« Кавказ »теплохід Petra Star (прапор Панама) почав дрейфувати на якорі. На якірній стоянці його навалило на кілька інших теплоходів», - повідомили в прес-службі.

  У так званому відомстві уточнили, що всього від навалу Petra Star постраждали чотири судна. Найбільші ушкодження отримав теплохід «Святослав». У судна в результаті навалу була деформована палуба бака, пробитий правий борт в трьох метрах вище ватерлінії, втрачено чотири з половиною змички якірного ланцюга. Також незначні пошкодження отримали пароплав Chalsi (прапор Палау), теплохід «Волго-Балт» (прапор Панама) і ще одне турецьке судно.

«Жертв і шкоди навколишньому середовищу немає. Також в Керченській протоці відсутні будь-які труднощі для судноплавства », - відзначили в прес-службі окупаційного відомства.

Крім того, 9 вересня від зчіпки з теплоходом в районі Керченської протоки відірвало і віднесло до берега баржу. Вона сіла на мілину і пізніше була знята з неї буксиром.

Раніше в суботу стало відомо, що через шторм в Керченській протоці зірвалася з якоря плавкран зіткнувся з опорою Кримського моста. На транспортному переході була пошкоджена щогла освітлення і кілька метрів бар'єрного огородження. 

 Також в суботу в районі Керченської протоки сигнал лиха надійшов від буксира «Шквал». Екіпаж покинув судно на рятувальному плоту і був піднятий на борт опинився поруч суховантажем. Пізніше стало відомо, що буксир викинуло на берег в районі мису Такіль на Керченському півострові.