Новини
Головна > В окупованому Криму учнів втягують у незаконні вибори на території АР Криму

В окупованому Криму учнів втягують у незаконні вибори на території АР Криму

12.03.2018 13:39

   В одній із шкіл в окупованому Криму, вчителі змушують дітей малювати плакати із закликами участі у виборах президента Росії, які пройдуть у РФ 18 березня 2018 року. Проведення виборів на окупованій території АР Крим є незаконним.

   Учні мають принести в школу до 13 березня плакат на конкурс малюнків «Мама, папа, я - в выборах участвует вся семья». Таке завдання учні записали у свої щоденники. Про це повідомляє Crimean Human Rights Group . Дітям запропонували сфотографуватися на фоні малюнків разом з родиною .

   Керівництва шкіл, в більшості яких будуть розміщені виборчі округи, на зборах колективу, усно зобов’язують працівників долучитися до виборчого процесу.

  Також, керівництво закладу «Жовтневий пансіонат  престарілих та інвалідів», погрожувало звільненням працівникам, кримським татарам, за національністю, якщо вони не прийдуть голосувати на вибори президента РФ 18 березня.

  Вибори президента РФ пройдуть 18 березня, а на сьогоднішній день голосування вже розпочато. Про це заявили у прес-службі Севастопольської виборчої комісії. 

«У Севастополі 11 березня на виборчих дільницях №90 і №172 з 9 до 16 годин (за московським часом, тобто з 8 до 15 години за київським часом) відбулося дострокове голосування 550 військовослужбовців, які в день виборів будуть за межами країни», - розповіли в виборчкомі. Це є прямим порушенням виборчого процесу РФ і незаконним проведенням голосування відповідно до українського законодавства.