Новини
Головна > В окупованому Криму, на пляжі у Севастополі, моряки ЧФ побили родину з дитиною

В окупованому Криму, на пляжі у Севастополі, моряки ЧФ побили родину з дитиною

27.08.2019 20:31

  Інцидент стався 25 серпня на пляжі «Омега» в Севастополі, на пішохідній алеї, що веде до моря. По пішохідній зоні рухалася тонована BMW, примушуючи відпочиваючих притискатися до узбіччя. Одна із сімей, що прогулювалася аллеєю - чоловік і жінка з маленькою дитиною - поступилися дорогою, на думку водія, не дуже спритно. Через що двоє міцних молодиків кавказької зовнішності вискочили з машини і почали ображати пішоходів. Батько сімейства у відповідь зробив зауваження, що вони їдуть по пішохідній зоні. І отримав кілька сильних ударів в обличчя. Про це повідомляють "Примечания".

   Чоловіки також вдарили жінку, а дитину - відкинули в сторону, через що вона сильно заплакала. Навколо тут же утворився натовп, кілька чоловіків намагалися втихомирити нападників, але безрезультатно. Навіть прибуття поліції не змусило їх зупинитися.
   Скоро на місце прибула і група підтримки: кілька десятків «бороданів», які оточили натовп і стали тиснути на людей, змушуючи розійтися.

   За інформацією джерел, близьких до так званих "правоохоронних органів", особи, які напали на людей - кавказці, є "військовослужбовцями Чорноморського флоту". Громадянська поліція вже передала їх "військовій прокуратурі".

   В так званому управлінні "МВС по Севастополю"  цю інформацію не спростували, але й не підтвердили, зауваживши, що «матеріали знаходяться не у нас».

   У так званому "відділі інформаційного забезпечення Чорноморського флоту"  заявили, що не володіють інформацією про участь військовослужбовців у подібних інцидентах.