Новини
Головна > В Криму сьогодні викрали трьох кримських татар

В Криму сьогодні викрали трьох кримських татар

10.05.2018 15:20

    Сьогодні, в окупованому Криму у селі Орлине, Севастопольського району, невідомі викрали трьох кримських татар, братів Ернеста та Енвера Сейтосманових та їх матір Гульнару. Про це повідомляє правозахисник Еміль Курбедінов на своїй сторінці у фейсбук.

    За словами свідків, агресивно налаштовані особи у цивільному одязі за кермом затонованого мікроавтобусу без номерних знаків викрали прямо у селі Орлине з будинку двох кримських чоловіків та їх хвору матір. Свідок повідомляє, що зловмисники не представилися, швидко заштовхали кримських татар до мікроавтобусу та повезли їх у невідомому напрямку.

«В настоящий момент поданы заявления о похищении! Оставлены сообщения на горячие линии ФСБ и МВД» - повідомляє Еміль Курбедінов

Громадська організація «Кримська солідарність» повідомляє, що на місце події приїхали співробітники так називаємих правоохоронних органів. Вони повідомили, що викрадених повезли до управління підконтрольному РФ ФСБ.

За неперевіреною інформацією, Гульнару Сейтосманову відвезли до с. Садове, Нижньогорського району, де вона постійно проживає, і у її будинку працівники ФСБ РФ проводять обшук.

Як стало відомо, викрадені є двоюрідними братами Нурі Прімова -  політичного заарештованого, якому Ростовський військовий суд присудив 5 років позбавлення волі за злочин, який він не скоїв.