Новини
Головна > Українські літаки пролетіли над окупованим Кримом та залишились непоміченими

Українські літаки пролетіли над окупованим Кримом та залишились непоміченими

02.10.2019 20:52

  Сьогодні українські літаки пролетіли над окупованим Кримом, скинувши над Армянськом листівки та залишились непоміченими системою ППО окупаційної армії. Українські аеророзвідники-волонтери вирішили нагадати жителям півострова, що про них не забувають. Про це повідомила ТСН.

   Літаки були створені любителями радіоелектроніки, проте змогли пройти непоміченими повз російські радіокомплекси. Тисячі листівок із змістом про швидке повернення Криму, розлетілися над Армянськом.  В листівках йшлося про провальний туристичний сезон, низьку заробітню плату та робочі місця, яких в Криму не вистачає.

Заряджання літаків листівками

"Це інформаційний центр Армянська, АТБ-маркет, школа, ранок, люди йдуть на роботу, стоять на зупинках, ведуть дітей у школу, а тут їм "Добрий день", із вільної України. " – повідомив український радіолюбитель, який не розголошує свого ім’я.

Момент скидання листівок з літаку над Армянськом

Листівки, які скинули над Армянськом

    Після вдалого виконання завдання літак без перешкод повернувся на контрольовану Україною територію, до Запорізької області.

    Російські радіонавігаційні станції тотального відстеження включили режим тотального відстеження, це на своїх моніторах, побачили українські радіолюбителі, намагались заглушити сигнал, аби перехопити радіокерований український літак,  однак не встигли цього зробити.

Момент повернення літаків з території окупованого Криму

   Це була перша спроба українських радіолюбителів увійти у небо окупованого Криму. Наступний свій візит, вони планують здійснити до Севастополя. А зараз очікують звільнення зі служби військових чинів РФ у окупованому Криму, бо за подібної акції, у небі окупованого Донбасу, за їх інформацією були звільнені військові командири у самопроголошених Республіках.  

 

Кримський інформаційний ресурс "Радіо "Куреш"