Новини
Головна > Учасники міжнаціонального форуму на Херсонщині вимагають від країн-членів ЄС захистити кримчан

Учасники міжнаціонального форуму на Херсонщині вимагають від країн-членів ЄС захистити кримчан

12.03.2019 09:31

  11 березня 2019 року учасники Міжнаціонального форуму «Херсонщина багатонаціональна» підписали Звернення до посольств та консульств країн-членів ЄС, ОБСЄ та інших міжнародних організацій з проханням виробити реальний та дієвий механізм впливу на свавілля окупаційної влади Криму. Про це повідомляє радіо "Куреш".

  Відповідне звернення було зачитано головою Херсонського міського Меджлісу, головою БО «ККСЦ»КУРЕШ»  Ібрагімом Сулеймановим.

  «Я хотів би зачитати заяву і прошу вас підтримати - сьогодні виповнюється три місяці, як на адміністративному кордоні з Кримом російська влада захопили Едема Бекірова, і про це не можна не сказати. Я зачитаю звернення, яке прошу підтримати.» - звернувся до присутніх Ібрагім Сулейманов

   У зверненні йдеться про те, що вже п’ятий рік окупаційна влада РФ не дає мирно існувати та розвиватися українській державі, а її громадян – українців та кримських татар, продовжує безпідставно звинувачувати у надуманих кримінальних справах, застосовує методи терору, фізичного та морального насилля. Через переслідування та залякування з окупованого Криму виїхали тисячі громадян України.

«Російська окупаційна влада не гидує, ні молодими, ні старими, а ні хворими людьми.» - написано у зверненні

 

У тексті звернення йдеться про те, що окупаційна влада  РФ незаконно затримала і утримує в слідчому ізоляторі важкохворого мешканця Херсонської області Едема Бекірова, не надаючи йому належної медичної допомоги.

«Закликаємо виробити реальний та дієвий механізм впливу на свавілля окупаційної влади Криму, а також докласти зусиль для притягнення до міжнародної кримінальної відповідальності всіх тих, хто має відношення до незаконних арештів та переслідувань українських громадян» - йдеться у Зверненні

  Це звернення було прийнято та підписано усіма учасниками міжнаціонального форуму «Херсонщина багатонаціональна». Тепер воно буде розіслано до усіх консульств та посольств країн-членів ЄС.

радіо "Куреш"