Новини
Головна > У Скадовську встановили тарифи на туристичний збір з відпочивальників у 2019 році

У Скадовську встановили тарифи на туристичний збір з відпочивальників у 2019 році

01.03.2019 09:54

 Фото з сайту Скадовської міської ради

На сесії, ще від 15 січня 2019 року  Скадовська міська рада внесла зміни до рішення міської ради № 785 від 05.06.2018р. «Про встановлення місцевих податків і зборів на території міста Скадовська на 2019 рік». Зокрема встановлено розмір туристичного збору з відпочивальників у 2019 році та визначено тих, хто буде виконувати це рішення. Для громадян України, які цього літа приїдуть до Скадовську ,будуть діяти диференційовані тарифи.

  Туристи, що поселяться у готелях, мотелях, гуртожитках для приїжджих, хостелах, будинках відпочинку, туристичних базах, таборах для відпочинку, пансіонатах та інших закладах готельного типу, мають сплатити 0,4% мінімальної заробітної плати туристичного збору. Туристи ж які, планують розміститися у житлових будинках, прибудовах до житлових будинків, квартирах, котеджах, кімнатах, садових будинках, дачних будинках мають сплатити за добу 0,1% від мінімальної заробітної плати. У 2019 році мінімальна заробітна плата в Україні має бути збільшена до 4173 грн., відповідно відпочивальники, які планують розміститися у готельних закладах, мають сплатити близько 16 гривень туристичного збору за добу з однієї людини, а ті туристи, що будуть жити у приватному секторі та на квартирах платитимуть близько 4 гривень за добу свого проживання.  

  Для туристів із-за кордону встановлений єдиний тариф – 2%, тобто незалежно від місця поселення влітку 2019 року, не громадяни України мають сплачувати щоденно туристичний збір у розмірі 83,46грн.

Скрін рішення Скадовської міської ради

     Туристичний сбір не платитимуть ветерани війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів, особи які приїхадли у відрядження, або мають право оренди, діти віком до 18 років, особи, які прибули за путівками,  члени сім'ї першого та другого рівня споріднення.

Скрін рішення Скадовської міської ради

На сайті Скадовської міської ради буде розміщена інформація про податкових агентів, які будуть справляти збір туристичного збору.

радіо "Куреш"