Новини
Головна > У Сімферополі проходить обшук в будинку української активістки Галини Балабан

У Сімферополі проходить обшук в будинку української активістки Галини Балабан

28.11.2018 09:24

   Сьогодні, 28 листопада, в окупованому РФ Сімферополі, спецслужби проводять обшук в будинку активістки Українського культурного центру Галини Балабан. Про це повідомляє Михайло Батрак у фейсбук.

  "После полученной информации, что у нее дома проходит обыск, связь c Галиной пропала. Дверь в квартиру никто не открывает, соответственно, и адвокат попасть в квартиру не может. На данный момент, нет никакой информации что с ней. Детали выясняются..." - зазначив у дописі журналіст Михайло Батрак.

  Нагадаємо, що 29 серпня цього року ФСБ проводила обшук у булинки Ольги Павленко - активістки Українського культурного центру, за пів року до цього активістів Олену Попову та Ольгу Павленко викликали на допит у ФСБ. 

  12 січня 2017 року силовики ФСБ затримали активіста Українського культурного центру Андрія Виноградова, після чого його і його тещу звільнили з роботи. 

   Український культурний центр у Криму був заснований 7 травня 2015 року. Завдання центру активісти декларують як простір українства в Криму, цілями якого є збереження української культури і мови, а також долучення до історії, традицій, творчості українського народу жителів Кримського півострова.