Новини
Головна > У Криму понівичили пам'ятник, де днями викарбували імена кримських татар, що воювали проти фашизму

У Криму понівичили пам'ятник, де днями викарбували імена кримських татар, що воювали проти фашизму

09.05.2019 17:29

   У селі Мамашай  (Орловка), що розташоване у Нахімовському районі міста Севастополь, невідомі у переддень 9 травня зруйнували пам’ятник героям Другої світової війни, на якому викарбувані імена кримських татар, що воювали проти фашизму. Про це повідомляє інформаційний ресурс Crimean Tatars.

«Если старый памятник никто не трогал более полувека, то обновлённый – с крымскотатарскими именами – не простоял и 3-х дней. В ночь на 9 мая вандалы разбили гранитные плиты. Это обнаружили утром Дня победы, когда по всей стране уже чествовали ветеранов, отдавали дань памяти погибшим на войне, вовсю звучали победные марши и шли маршем бессмертные полки.» - повідомили у Crimean Tatars.

  Пам’ятник встановлений у селі Мамашай ще з 60-х років минулого століття, однак на ньому не були викарбувані імена кримських татар, уродженців цього села, які воювали проти фашистських загарбників. Силами активістів в цьому році пам’ятник був оновлений і на пам’ятній дошці, де знаходились імена 7-х місцевих жителів, додались імена ще 57 кримських татар. Однак як повідомляється, у переддень 9 травня пам’ятник був розтрощений невідомими.

радіо "Куреш"