Новини
Головна > У Криму, зранку, вже пройшло два обшуки в будинках кримських татар

У Криму, зранку, вже пройшло два обшуки в будинках кримських татар

30.04.2019 07:35

   Сьогодні, 30 квітня о 06:00 розпочався обшук у будинку кримськотатарського активіста Ролана Османова. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

   Зранку, до будинку Османова, який проживає у с. Урожайне, Сімферопольського арйону,   увірвались представники ФСБ РФ та зачитали постанову суду про проведення «огляду» у будинку Османова на наявність зберігання наркотиків. За годину силовики провели поверхневий огляд та покинули будинок кримськотатарського активіста.

«Вони не хотіли особливо нічого шукати, нічого не підкинули. Я їм казав ще там пошукайте і там, але вони відмовились. Вони просто хотіли мене запугати» - сказав Ролан Османов

  Під час обшуку стало погано матері, яка знаходилась в будинку і їй викликали швидку допомогу. Також в будинку знаходилась дружини Ролана разом із двома малолітніми дітьми. Під будинком Ролана зібрались активісти, аби підтримати сім’ю активіста.

  Ролан неодноразово брав участь у пікетах кримських татар проти знищення Ханського палацу, переслідування у Криму, через віросповідання.

   Крім того, Ролан Османов є членом організації «Кримська ідея», яка підтримує політичну активність кримських татар в окупованому Криму. Пропагандистські російські сайти вже неодноразово звинувачували Ролана Османова у нібито «екстремістській діяльності», оскільки вважають «Кримську ідею» прототипом Меджлісу.

 

  Також, сьогодні пройшов обшук у будинку ще одного кримськотатарського активіста Ділявера Бекірова у с. Живописне. Обшук також тривав не довго і силовики залишили будинок, так нічого і не знайшовши.

радіо "Куреш"