Новини
Головна > У Криму триває обшук в будинку імама у с. Штурмове

У Криму триває обшук в будинку імама у с. Штурмове

15.04.2019 13:09

   Сьогодні, 15 квітня, в селі Шурмове, силовики РФ провели так звані «слідчі дії», спочатку в місцевій мечеті, потім у будинку імама. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

  Зранку силовики провели обшук у мечеті в селі Штурмове Балаклавського району Севастополя, а потім поїхали з обшуком до приватного будинку імама цієї мечеті Абіляєва Рустема. Він з 2016 року є директором місцевої релігійної організації мусульман «Хаят», Духовного управління мусульман Республіки Крим та м. Севастополя, що зареєстрована за російським законодавством. На сьогоднішній день, це єдина можливість для дозволу діяльності неприбуткової організації на окупованій території Криму. Однак, навіть факт реєстрації, не вберіг імама мечеті від тиску окупаційної влади Криму.

   На обшуку присутні російські ЗМІ, зокрема пропагандистський телеканал «Россия 1».

 

   Нагадаємо, 27 березня в анексованому Криму російські силовики влаштували обшуки у будинках кримськотатарських активістів і затримали більше 20 осіб, включно з тими, хто прийшов підтримати кримських татар, у чиїх домівках влаштували обшуки. Тих, що знімали обшуки, заарештували на 5 діб та оштрафували. До 15 травня ж заарештували затриманих за підозрою у буцімто причетності до забороненої на території Росії організації "Хізб ут-Тахрір".