Новини
Головна > У Криму окупанти розіслали кримськотатарським активістам «застереження»

У Криму окупанти розіслали кримськотатарським активістам «застереження»

17.05.2019 19:30

Сьогодні в анексованому РФ Криму, окупанти, напередодні 75-ї роковин Дня геноциду кримськотатарського народупочали вручати так звані «застереження про неприпустимість порушення закону Росії «Про протидію екстремізму». Такий лист сьогодні вручили кримськотатарському активісту, правозахиснику Наріману Джелялу.

«Ну вот к вечеру и до меня очередь дошла» - написав Наріман Джелял на своїй сторінці у фейусбук, та виклав скрін так званого «попередження».

  

  Трохи раніше, сьогодні, таке ж «застереження» вручили кримськотатарському активісту Ролану Османову. До будинку активіста приїхала помічниця прокурора Сімферопольського району в супроводі співробітника МВС Росії з наміром вручити під розпис відповідний документ, через те, що за їх інформацією Ролан один із організаторів заходу до дня пам’яті у Сімферополі.  Ролан відмовився підписувати «застереження», повідомивши, що не належить до числа організаторів заходу 18 травня.

 Застереження отримав і активіст Заір Смедля.

«На протяжении пяти лет накануне траурного мероприятия, да и в предпраздничные дни стало традицией выписывать различного рода предостережения, не стало исключения и в этот раз. Мое предложение предоставить такой документ на государственном крымскотатарском языке осталось без удовлетворения, в конституции Крыма записали, а в жизни нет!» - повідомив Заір у фейсбук.

Нагадаємо, що подібного роду «застереження» окупаційна влада Криму розсилає щороку в переддень 18 травня.

радіо "Куреш"