Новини
Головна > У Києві ліквідували злочинну діяльність шахрайської групи, які ошукували мешканців окупованого Криму

У Києві ліквідували злочинну діяльність шахрайської групи, які ошукували мешканців окупованого Криму

20.08.2018 09:28

  У Києві 14 серпня затримали групу з 4-х осіб, які організували злочинну схему з омани мешканців окупованого Криму. Затримані займались  «екстрасенською» діяльністю. У своїй діяльності вони використовували ролик за участю переможниці міжнародної «Битви екстрасенсів «Третя Світова», фіналістки 9 сезону російської проекту «Битва екстрасенсів» Ільміри Дербенцевої.  Вартість послуг шахраїв складала від 40 до 60 тисяч доларів США з одного клієнта. Про це повідомляється на сайті прокуратури АР Крим.

   Відповідне відео затримання опублікувала Національна поліція України.

   За час своєї діяльності, з початку 2016 року,  їм вдалося ошукати близько 100 осіб з окупованого Криму.

    Водночас, у разі відмови потерпілих від сплати грошових коштів, група осіб їх залякувала, погрожуючи їм настанням негативних наслідків: тяжкої хвороби, а в деяких випадках - і смертю потерпілих або їх родичів.    Одна з таких постраждалих звернулася по допомогу до Головного управління Національної поліції  в АР Крим та м. Севастополі.

 

   Затриманим повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.3,4 ст.190 КК України та обрано запобіжний захід Приморським районним судом м. Одеси у вигляді тримання під вартою. 

   За місцем проживання учасників злочинної групи, а також за місцем орендованого приміщення у м. Києві проведені санкціоновані обшуки, під час яких вилучені докази вчинення вищевказаних незаконних дій у вигляді, а саме: рукописні записи даних потерпілих,мобільні телефони, за допомогою яких зв’язувалися з потерпілими, інструкції, щодо проведення розмов з потерпілими, направленими на їх залякування та вимагання грошових коштів, дані про отримання грошових коштів від потерпілих, та власне самі готівкові кошти.

    Злочинці користувались ім'ям реальної пеерможниці та її біографією і статусом, та повідомляли, що екстрасенс Ільміра Дербенцева – досвідчена та професійна екстрасенс. Вона - ясновидиця, цілитель в десятому поколінні.  По батьківській лінії Ільміра веде свій рід від четвертого сина самого Чінгісхана, Тулуйбека по материнській - від Рюрика.

  Справжня Ілімра Дербенцева звернулась зі своєї сторінки у фейсбук до усіх постраждалих від рук злочинців.

    "Я, Ильмира Дербенцева, прошу всех, пострадавших людей от рук мошенников, по странам СНГ и территории Крыма, которые представлялись моими помощниками или даже мной, запугивали и выманивали большие суммы денег, обращаться к следователю Главного управления Национальной полиции в Автономной Республике Крым и г. Севастополе, которая сейчас ведёт расследование по этому делу на номера телефонов +380978116627 , Анна Александровна, + 380487794058, (факс) +380487794570, почтовый адрес: ул. Преображенская, дом 44, г. Одесса, Украина, 65045, E-mail: gunp@cr.npu.gov.ua Ничего не бойтесь, это официальное следствие. Мошенники будут наказаны!" - написала Ельміра Дребенцева.

   Окрім цього, під час проведення обшуків викрито ще один злочинний напрямок вказаної групи, направлений на заволодіння грошовими коштами громадян, які проживають на материковій частині України у вигляді реалізації «біохімічних добавок» - так званих «БАДів».

   Операція із викриття та затримання проходила спільно з Головним управління поліції у АР Крим, Департаментом стратегічних розробок НПУ та прокуратурою АР Крим.

  У травня 2018 року вже був подібний прецендент, за участю Ільміри Дербенцевої, яку звинуваити у неправомірній вигоді та шахрайстві. Про це повідомляв "Антикор". Мешканка окупованого Севастополя перерахувала тоді 1,12 млн. гривень.