Новини
Головна > У Херсоні покажуть фільм "Бранці Кремля"

У Херсоні покажуть фільм "Бранці Кремля"

27.09.2018 08:34

   Мешканців та гостей Херсонщини запрошують на безкоштовний показ документальної стрічки «Бранці Кремля» про події окупації Криму та українців, які по неволі стали заручниками кремлівської влади. Показ відбудеться у п’ятницю, 28 вересня, о 17.00 в ККЗ «Ювілейний», вхід - вільний. Про це повідомляється на сайті ХОДА.

    Фільм представлятиме із себе компіляцію відео архівів, зображувальної комп’ютерної графіки, портретів самих неправомірно засуджених, фактів біографій цих політв’язнів та нісенітних цитат з їхніх  судових справ. Нагадати про українських заручників совісті, пояснити усю абсурдність звинувачень проти них, змусити світові правозахисні організації знов і знов підіймати це болюче питання на рівні ООН та інших повноважних установ – саме цією метою керуються автори кампанії. Документальний фільм «Бранці Кремля» знято телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Присвячений вшануванню патріотизму та мужності політичних ув’язнених в боротьбі проти агресії Російської Федерації.

   У фільмі «Бранці Кремля» йде мова про 13 групових та індивідуальних справ, у яких за вигаданими обвинуваченнями російські так звані судді ухвалюють вироки щодо громадян України. Людей судять за те, що вони виходили на мирні мітинги, захищали безпеку України, працювали журналістами, виявляли непокору російській владі

    Фільм презентовано 26 лютого 2018 р. в рамках IV міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору», організованого МІП. Також показ відбувся на сайд-івенті «Порушення прав людини у Криму та на Донбасі» у м. Відень (Австрія); під час публічної дискусії «Чотири роки після окупації Криму: чи існує вихід із глухого кута?» у Представництві Європейської Комісії у м. Софія (Болгарія); та у Посольстві України в США у Вашингтоні.