Новини
Головна > У Херсоні не відбувся суд над колишнім керівником Севастопольського «Беркуту», який керував зачисткою Майдану у лютому 2014 року

У Херсоні не відбувся суд над колишнім керівником Севастопольського «Беркуту», який керував зачисткою Майдану у лютому 2014 року

24.04.2018 13:23

    Сьогодні у Херсонському міському суді мав відбутися заочний розгляд справи полковника Сергія Колбіна – колишнього командиру Севастопольського «Беркуту», який керував розстрілами на майдані у лютому 2014 року, нині переховується на тимчасово окупованій території Криму. Судове засідання не відбулось через відсутність на ньому захисника Сергія Колбіна. Любов Горощенко, член Ради адвокатів України на судове засідання не з’явилась, тому розгляд справи колегіальним рішенням суддів було перенесено на 6 липня 2018 року.

  Сергій Колбін у 2014 році брав безпосередню участь у побитті та розстрілах учасників «Революції Гідності», після чого повернувся до Криму, де приєднався до проросійського руху, перейшов на бік Російської Федерації, зрадивши присязі на вірність народу України. Перші дні після повернення з Майдану переховувався у госпіталі. 2 березня Сергій Колбін на ворожому блокпосту поблизу Красноперекопська викрав трьох українських військових.

    Нині Сергій Колбін у анексованому Криму обіймає посаду так званого начальника Управління Федеральної служби військ Національної Гвардії Росії по Севастополю. Зараз Сергій Колбін керує незаконними затриманнями кримських татар на окупованій території Криму.

  Сергію Колбіну інкримінують посягання на територіальну цілісність України та перевищення влади та службових обов’язків із застосуванням зброї.

  Народився Сергій Колбін у 1969 році у Росії в м. Пенза, нині проживає на окупованій території Криму із сім’єю, рідня проживає у м. Херсоні.

  19 липня 2016 року була оголошена повістка про виклик Сергія Колбіна до Прокуратури Херсонської області для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні.

 

Вподабайте сторінку радіо "Куреш" https://www.facebook.com/pg/kureshradiosi/reviews/?ref=page_internal   та підпишіться на новини!

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ПІДТРИМКА!