Новини
Головна > У Херсоні фільм "Заборонений" став майже "забороненим"

У Херсоні фільм "Заборонений" став майже "забороненим"

14.09.2019 09:07

  13 серпня 2019 року у Херсоні, в Кіноконцертній залі "Ювілейний" відбулась творча зустріч із продюсером, авторами та актором, що зіграв головного героя у фільмі про Василя Стуса "Заборонений". Як повідомив на прес-конференції продюсер фільму Артем Денисов, їх команда надіслала до Херсонської обласної ради листа із проханням допомогти в організації творчої зустрічі та показі фільму, однак жодної відповіді вони не отримали.

 "Ми не знайшли підтримки у місцевої влади суто в організаційних питаннях. Приїжджає група, якій треба десь розміститись, яку треба нагодувати, якій треба десь провести захід та показати фільм.  Ми написали листа до обласної ради, в якому все це просили, однак нам так і не відповіли." – сказав Артем Денисов

   Так як, ККЗ "Ювілейний" належить КП "Кіновідеопрокат", що підпорядковується Херсонській обласній раді, то і звернення було направлено саме до обласної ради. Зустріч у Херсоні, за словами продюсера, була запланована ще у серпні, більш ніж за місяць до її проведення і обласна рада отримала відповідний лист, одразу після визначення дати проведення заходу. Однак ні офіційної, ні не офіційної відповіді у обласній раді команді не надали, що фактично означало б заборону проводити захід і показ, без згоди на це власника приміщення. Однак, Артем Денисов повідомив, що проблему вдалося вирішити власними силами, і результатом тому успішний, феєричний показ та відповідна реакція глядача.

  За словами продюсера, 12 вересня, така ж зустріч, пройшла у Маріуполі, де місцева влада допомогла в усіх організаційних питаннях, навіть, коли за пів години до запланованого показу довелось змінити глядацьку залу на більшу, через велику кількість глядачів, що прийшли на презентаційний показ.

  У Херсоні, після завершення перегляду фільму "Заборонений" , глядацька зала зірвалась аплодисментами, та вигуками патріотичних гасел, та заспівали гімн України. Глядачі ще довго не залишали глядацької зали та запитували авторів про процес роботи над фільмом та їх плани на майбутнє.

 

Рустам Авдєєв, Кримський інформаційний ресурс "Радіо"Куреш"