Новини
Головна > Ситуація в Азовському морі: П. Порошенко збирає засідання Воєнного кабінету

Ситуація в Азовському морі: П. Порошенко збирає засідання Воєнного кабінету

25.11.2018 21:54

Штаб Командування ВМС ЗС України підтвердив факт захоплення українських суден російськими військовими.

    «За оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. Також є інформація про двох поранених українських військових моряків.» - йдеться у повідомленні прес-центру Командування ВМС ЗС України.

   У штабі РНБО України повідомили, що сьогодні, о 22:00 Президент України Петро Порошенко збирає засідання Воєнного кабінету у зв'язку із ситуацією, що склалася у Керченській протоці, та нападом на українські військові кораблі. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

   Нагадаємо, що Близько 20:00 після виходу з 12-мильної зони катери ПС ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі ВМС ЗС України. У результаті чого  було пошкоджено малий броньований артиллерийский катер “Бердянськ”. Катер втратив хід. На борту знаходилось два поранених українських моряка.

   У мережі з’явилось відео тарану українського буксиру «Яни Капу» російським прикордонним судном «Дон». У відео чітко видно, як російські моряки цілеспрямовано протаранили українське судно.