Новини
Головна > Син Че Гевари порушив кордон з окупованим Кримом

Син Че Гевари порушив кордон з окупованим Кримом

18.04.2018 10:10

      Як повідомляє Твіттер російського міжнародного телеканалу RT  до окупованого Криму приїхав син відомого латиноамериканського революціонера Ернесто Че Гевари - Гевара Марч Ернесто. Він приїхав до окупованого Криму з метою відкриття виставки фотодокументів присвячених життю та діяльності його батька. Виставка під назвою «Эрнесто Че Гевара. Путь Свободы»  відбудеться сьогодні у  бібліотеці імені Івана Франка у Сімферополі.

    До окупованого Криму Марч Ернесто Гевара потрапив в обхід контрольно-пропускних пунктів Херсонської області, що контролюються українською владою, чим самим порушив постанову Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 367.

   Український сайт «Миротворець» вніс до своєї бази осіб, які скоїли правопорушення проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, Гевара Марч Ернесто.

    У тексті сайту Миротворець зазначено: «Сознательное нарушение Государственной границы Украины с целью проникновения в оккупированный российскими захватчиками Крым. Участие в пропагандистских акциях россии (страна-агрессор).        Участие в попытках легализации аннексии АР Крым.»

  Син Че Гевари неодноразово приїжджає до Росії з робочими візитами та особистими, але це перша його поїздка на окуповану територію Криму.