Новини
Головна > СБУ звітувала про викриття у 2018 році осіб, причетних до державної зради

СБУ звітувала про викриття у 2018 році осіб, причетних до державної зради

08.01.2019 11:35

   Служба безпеки України сьогодні представила звіт по діяльності служби у 2018 році. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

   Зокрема зазначається, що співробітниками СБУ у 2018 році на території України у підконтрольних українській владі областях, було попереджено 8 терористичних актів, п’ять із них вже розкриті та причетні особи понесли відповідальність. Загалом за останні два роки, було попереджено 28 терористичних актів, що могли забрати життя сотень громадян України.

   За минулий рік, слідчі СБУ порушили 2 699 кримінальних проваджень проти осіб, що скоїли, або мали намір скоїти важкі злочини.

   На підконтрольній території України було викрито 152 учасники терористичних угрупувань ЛНР та ДНР, яких було затримано силами контррозвідки.

   На території України спецслужби викрили 71 осіб, які вели підривну та розвідувальну діяльність проти України на користь інших держав. Відповідно до них порушили кримінальні справи за статею 111 КК України (державна зрада).

   Зокрема, у відомстві, поки що, не повідомляють подробиць про злочинців, які затримані за допомогу в окупації АР Крим та м. Севастополь.

радіо "Куреш"