Новини
Головна > Росія планує привласнити завод Фірташа в Армянську

Росія планує привласнити завод Фірташа в Армянську

18.09.2018 15:06

   Питання викупу державою хімічного заводу «Кримський титан» буде розглядатися, якщо власник заводу не зможе сам усунути наслідки викиду забруднюючих речовин і модернізувати виробництво. «Ми не збираємося на приватників витрачати кошти», - заявив сьогодні так званий голова Криму після засідання так званої Ради міністрів РК.

    Питання ліквідації наслідків, я вважаю, повинно лежати на власнику підприємства. Якщо бюджет буде витрачати гроші на це, то там можливі інші, в тому числі радикальні рішення щодо цього заводу, - сказав Аксьонов. - Рішення можуть бути прийняті абсолютно будь-які. При цьому, якщо власник скаже, що він матеріально не в змозі (усунути наслідки викиду і модернізувати підприємство), і все навантаження ляже на плечі держави, буде стояти питання в тому числі про прийняття заводу в державну власність Республіки Крим. Ми не збираємося в даному випадку на приватників витрачати  кошти », - заявив Сергій Аксьонов.

   При цьому Сергій Аксьонов не уточнив, хто саме є бенефіціаром підприємства. Він додав, що керівництво заводу йде назустріч так званій владі. Аксьонов також зазначив, що завод є містоутворюючим для Армянська і повинен в майбутньому після модернізації і приведення обладнання до екологічних стандартів продовжити роботу.

    Чиатайте також: "Олександр Янковський: "Катастрофа в Армянську: Росія приховує небезпеку", "У місті Армянськ оголошено евакуацію мешканців", "У Херсонській області розпочалась евакуація мешканців"