Новини
Головна > Робота Російсько-Української комісії зупинена, на місці події працюють СБУ та Нацполіція

Робота Російсько-Української комісії зупинена, на місці події працюють СБУ та Нацполіція

24.10.2018 11:10

Вчора 23 жовтня, у Києві вже в 30-те зібралися представники  Держрибагентства України та представники інших поважних державних інституцій, в тому числі МЗС, Мінюстиції, ДПСУ, для розподілення квот на вилов риби в Азовському морі з делегацією держави-агресора та окупанта Російською Федерацією. В РФ цей захід називається: «30-я сессия РУК» - РУК - российско-украинская комиссия по вопросам рыболовства в Азовском море. Група має працювати три дні, аж до 25 жовтня.

Сьогодні, 24 жовтня на засідання робочої групи завітав Народний депутат України, голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Як повідомляють очевидці, представник ФСБ РФ, що знаходився поруч Російської делегації почав протестувати проти участі Рефата Чубарова у засідання, пояснивши що він голова екстремістської організації. Рефат Чубаров взяв слово на засіданні фіктивної групи.

 

 «Я Вас закликаю припинити цю діяльність, сидить злочинець, він приїхав на нашу територію, яку окупувала Російська Федерація. Ви розмовляєте зі злочинцем. Скоро будуть докази, щодо ще трьох (представників делегації- ред.) які приїздили до Криму. Я не можу приїхати до Криму, десятки тисяч людей, які виїхали з Криму. Вони вбивають, викрадають наших дітей. Ви запрошуєте дипломата з РФ, ви сидите з ним за одним столом, невже ви думаєте, що українське суспільство вам це пробачить. Я вас закликаю негайно припинити це збіговисько зі злочинцями. Це не засідання комісії, це збіговисько. Злочинець сидить напроти вас.» - заявив Рефат Чубаров.

Рефат Чубаров говорив про голову російської делегації Ігоря Рульова, який минулого року незаконно відвідував АР Крим, а от же, відповідно до українського законодавства є злочинцем. З’явилась інформація, що і інші учасники теж незаконно відвідували окупований Крим. На місце події були викликані представники Національної поліції та СБУ.

«Робота напівлегальної групи по дерибану риби в басейні Азовського моря зупинена. 
Чекаємо приїзду Служба безпеки України та Національна поліція України для видворення окупантів з території України.»
- Наталія Лютікова, член правління у ГО "Громада Гори".

Зараз на місці події працюють представники Національної поліції України та Служби безпеки.

Українська сторона офіційно запросила представників з РФ для заключення домовленостей. Три дні мала тривати зустріч, на які заплановано спільні сніданки, обіди, вечері, кава-брейк та фуршети на честь підписання домовленостей, і це в той час, коли в Україні триває 5-й рік війна з РФ, та АР Крим знаходиться під Російською окупацією.

Для того аби притягнути Ігоря Рулєва до відповідальності, наявні усі докази того, що він дійсно відвідував АР Крим

 

Рустам Авдєєв, радіо "Куреш"