Новини
Головна > Раїма Айвазова незаконно заарештували до 15 травня

Раїма Айвазова незаконно заарештували до 15 травня

19.04.2019 14:01

  Сьогодні, 19 квітня, в окупованому Криму підконтрольний Москві Київський районний суд м. Сімферополя, заарештував  кримськотатарського активіста Раїма Айвазова на 27 діб, до 15 травня. Про це повідомляє “Кримська солідарність”.

За словами активіста Марлена Мустафаєва, окупаційна влада таким чином намагається залякати людей та зламати їхній дух до боротьби.

“Раїм Айвазов займався тим, що відвідував суди, займався питаннями по передачам політув'язненим із числа кримських татар, мусульман, у Ростова на Дону, у Сімферополі. Його арешт пов'язаний саме із цим, із активною громадянською позицією." - заявив активіст Марлен Мустафаєв

На фото: Марлен Мустафаєв

  На "судове засідання" були допощені лише найближчі родичі Раїма Айвазова. Його мати - Зорє Айвазова, повідомляє, що "син добре тримається".

"Він в мене сильний, він чесний, він тримається. Він муху в своєму житті не образив, він допомагає хворим, інвалідам." - додала мати незаконно затриманого активіста, Зорє Айвазова

На фото в центрі: мати - Зорє Айвазова  

   Нагадаємо, що 17 квітня російські силовики затримали кримського татарина Раїма Айвазова на КПВВ “Каланчак”. Потім його повернули до окупованого Сімферополя, де звинуватили в участі в організації, яка визнана терористичною. Активіста включили до складу другої “справи Хізб ут-Тахрір”.

На фото: Раїма Айвазова виводять із будівлі суду

 

радіо "Куреш"